» » Студентка ТНЕУ стала першою віце-СтудМіс у конкурсі краси «СтудМіс України»

Студентка ТНЕУ стала першою віце-СтудМіс у конкурсі краси «СтудМіс України»

Дата: 7-11-2016, 15:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно студентка факультету економіки та управління ТНЕУ Василина Слебедюк взяла участь у конкурсі краси «СтудМіс України», де здобула титул першої віце-СтудМіс. Також дівчина виборола титул «СтудМіс Глядацьких симпатій».
Найкрасивішою студенткою в 2016 році стала красуня з Києва. Переможниця представить нашу державу на Міжнародному конкурсі «WorldMissUniversity».
Загалом участь у конкурсі краси взяли 20 дівчат з усієї України. Вони презентували себе у дефіле різних стилів: в національному вбранні, купальниках та вечірніх сукнях. Традиційним також був інтелектуальний конкурс.
Отож вітаємо нашу студентку з вагомим досягненням і бажаємо успіхів, натхнення, нових перемог та невпинного руху вперед!