» » «Управління бюджетом в умовах адміністративно-територіальної реформи»

«Управління бюджетом в умовах адміністративно-територіальної реформи»

Дата: 10-11-2016, 15:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

8 листопада 2016 року відбувся науковий семінар на тему: «Управління бюджетом в умовах адміністративно-територіальної реформи», організований студентським науковим гуртком кафедри фінансів ім. С. І.  Юрія «Фінансовий простір». Модератором заходу виступила к.е.н., доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Дем’янюк А. В.

У роботі наукового семінару взяли участь студенти 3-4 курсів  та магістри факультету фінансів; завідувач кафедри фінансів  ім. С. І., д. е. н., професор Кириленко О. П.; д.е.н., професор кафедри фінансів  ім. С. І.  Юрія Дем’янишин В. Г.; заступник декана факультету фінансів ТНЕУ  Маршалок Т. Я.; координатор студентського наукового гуртка к.е.н., доцент Гупаловська М.Б.; к.е.н. доцент кафедри фінансів  ім. С. І.  Юрія Лободіна З.М.; к.е.н. доцент кафедри фінансів  ім. С. І.  Юрія Савчук С.В.

Відкриваючи захід Дем’янюк А. В., привітала учасників, представила присутніх та побажала усім цікавої дискусії та плідної роботи.

Маршалок Т. Я. відзначив особливу актуальність даного наукового заходу, а також, що європейський і світовий досвід свідчить про те,  що місцеві проблеми можуть ефективно вирішуватись тільки на місцевому рівні.

Кириленко О. П. наголосила,  що  метою наукового семінару є теоретичне і практичне дослідження проблем управління бюджетом в Україні, а також  окреслення  шляхів їх вирішення в умовах адміністративно-територіальної реформи.

Дем’янишин В. Г. закцентував увагу присутніх на тому, що процес децентралізації, який приводить до об’єднання територіальних громад, є дуже важливим кроком до розвитку місцевих бюджетів і покращення життя населення громад.

Гупаловська М. Б. наголосила на необхідності посилення громадського контролю в умовах здійснення реформи децентралізації, з врахуванням практик кращого світового досвіду.

Доповідачами були студенти 1курсу магістратури факультету фінансів.

Піскун Ірина (науковий керівник – Лободіна З. М.) охарактеризувала сучасні реалії реформування адміністративно-територіального устрою України.

Баранець Ярослав (науковий керівник – Дем’янюк А. В.)  проаналізував особливості формування бюджетів об’єднаних територіальних громад  на прикладі Тернопільської області.

Сліпець Катерина (науковий керівник – Савчук С. В.) оцінила проблеми та перспективи запровадження програмно-цільового методу на місцевому рівні.

Активно доповнювали доповідачів та долучалися до дискусії Толуб’як Павло, Пивовар Людмила, Андибур Олена та Чубик Оксана.

Загалом в аудиторії панувала дискусійна наукова атмосфера, цікаві та змістовні доповіді сприяли плідній роботі наукового семінару.