» » «Управління фінансами держави, регіону, підприємства та домогосподарства: погляди студентської молоді»

Дата: 15-11-2016, 12:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ запрошує Вас взяти участь у Третій Всеукраїнській студентській Інтернет-конференції «Управління фінансами держави, регіону, підприємства та домогосподарства: погляди студентської молоді»!

У рамках наукового заходу заплановано розгляд питань, що стосуються вивчення проблем і розробки напрямів удосконалення системи управління фінансами на макро-, мезо- та мікрорівнях.

Матеріали Інтернет-конференції будуть надруковані у збірнику до початку її проведення та розміщені на сайті http://i-conference.jimdo.com/новини/студентська-конференція/.

Упродовж 14-30 листопада 2016 року учасники наукового заходу запрошуються до обговорення поданих матеріалів, зокрема на сайті буде можливість поставити запитання, пропонувати власні коментарі та пояснення.