» » Волонтери Корпусу Миру США у ТНЕУ

Волонтери Корпусу Миру США у ТНЕУ

Дата: 15-11-2016, 12:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Корпус Миру США в Україні співпрацює з Тернопільським національним економічним університетом з 2008 року. Першим американським добровольцем, який жив разом з українцями упродовж двох років (2008-2010 рр.), обмінювався досвідом з викладачами, допомагав студентам набути навичок володіння англійської мови, був Чарльз Серфейс (Charles Serface). У 2013-2014 рр. та 2015-2016 рр. на кафедрі іноземних мов та професійної комунікації працював Метью Тернер (Matthew Turner), котрий спільно з українськими колегами втілював у життя проект «Викладання англійської мови як іноземної», проводив тренінги і семінари для викладачів та студентів, надавав необхідну допомогу для розвитку університетської громади.

З 6 по 9 листопада 2016 року в рамках ознайомлюючої програми  в ТНЕУ перебував представник Корпусу Миру США в Україні Шон Хікс (Shaun Hicks), який 6 грудня 2016 року розпочне свою дворічну волонтерську роботу викладача англійської мови на кафедрі іноземних мов та професійної комунікації. Під час цього візиту Шон Хікс мав нагоду познайомитися з професорсько-викладацьким колективом на чолі з завідувачем кафедри         Н. С. Лисою, провести низку цікавих зустрічей зі студентами 1-3 курсів юридичного факультету, факультету банківського бізнесу, ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина, оглянути університетське містечко, відвідати визначні місця Тернополя і навіть подивитися виставу «Тітка Чаплі» в драматичному театрі. За власним висловлюванням пана Шона Хікса, він з нетерпінням чекає на своє повернення в грудні і готовий докласти максимум зусиль для втілення всіх своїх амбіційних задумів і проектів.