» » Відбулося обговорення проекту Концепції розвитку юридичної освіти в Україні

Відбулося обговорення проекту Концепції розвитку юридичної освіти в Україні

Дата: 15-11-2016, 14:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

11 листопада 2016 року декан юридичного факультету Банах С. В., заступник декана юридичного факультету Слома В. М., завідувач кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Гречанюк С. К. взяли участь у регіональній презентації та обговоренні проекту Концепції розвитку юридичної освіти в Україні. Захід відбувся на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

До участі у зустрічі долучилися: Дмитро Кумков, начальник Відділу нормативного забезпечення вищої освіти Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України, Роман Усенко, радник Міністра юстиції України, Артем Шаіпов, юридичний радник Програми USAID з реформування сектору юстиції «Нове правосуддя», Ірина Іванків, національний спеціаліст проектів Відділу верховенства права та прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Сергій Головатий, д.ю.н., член Робочої групи з розробки проекту Концепції, заступник члена Венеційської комісії від України, Андрій Бойко, д.ю.н., Член Робочої групи з розробки проекту Концепції, член Вищої ради юстиції, Голова Науково-методичної підкомісії МОНу з розробки стандартів освіти за спеціальністю 081 «Право», Антоніна Бобкова, д.ю.н., декан юридичного факультету Донецького національного університету ім. В.Стуса (м. Вінниця), член Робочої групи з розробки проекту Концепції, Петро Пацурківський, д.ю.н., декан юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, а також представники правничих шкіл західного регіону.