» » Міністр освіти і науки України завітала до Єреванського навчально-наукового інституту ТНЕУ

Дата: 22-11-2016, 11:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно з робочим візитом міністр освіти і науки України Лілія Гриневич прибула до Єреванського навчально-наукового інституту Тернопільського національного економічного університету.

Професорсько-викладацький колектив і студентство інституту радо зустріли Лілію Михайлівну, мали можливість поспілкуватися, обмінятися думками та почути вичерпні відповіді на усі запитання.

Міністр освіти і науки України ознайомилася з матеріально-технічною базою інституту, його історією, досягненнями професорсько-викладацького колективу і студентства, новими проектами та ідеями науковців.