Вітаємо!

Дата: 22-11-2016, 18:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно кафедра іноземних мов та професійної  комунікації  Навчально-наукового інституту  інноваційних освітніх технологій  ТНЕУ отримала офіційне право підготовки та реєстрації кандидатів для складання іспитів з англійської мови на міжнародні сертифікати Кембріджського університету.

Нещодавно відбулося засідання Вченої ради Тернопільського національного економічного університету, під час якого працівникам вищого навчального закладу було вручено відповідні сертифікати.

Міжнародний сертифікат викладача англійської мови CELTA Кембріджського університету  отримала Лиса Наталія Степанівна; Cертифікати Кембріджського університету на знання англійської мови, що відповідають рівню С 1 відповідно до Загальноєвропейської системи оцінки знань іноземних мов отримали Семенчук Юліан Олексійович, Білогорка Ліліана Володимирівна, Грегоращук Юлія Володимирівна; Cертифікат  Лондонського центру міжнародних екзаменів і тестування та Ради науково-технічної і бізнес-освіти на знання англійської мови, що відповідають рівню С 1 отримала Сандій Лариса Веніамінівна.

Щиро вітаємо коллектив кафедри іноземних мов та професійної комунікацій та бажаємо нових досягнень!