» » Вміло ризиками управляєш – свої кошти зберігаєш

Вміло ризиками управляєш – свої кошти зберігаєш

Дата: 25-11-2016, 14:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 листопада 2016 р. у рамках викладання фахової дисципліни «Страхування» відбувся брейн ринг на тему: «Страхування як метод управління ризиками».

Участь в інтелектуальній грі взяли студенти третього курсу факультету фінансів ТНЕУ, котрі сформували такі команди:
-       «Агенти Х» – ст. г. ФСГ – 31: Лука Гомівка, Христина Федуняк, Олена Фундига, Юлія Мічуріна, Анна Олексишин, Катерина Слічнюк, Вікторія Олійник, Тарас Майкович;
-       SIA – Secret Insurance Agents – ст. г. Ф – 31: Світлана Савіцька, Сніжана Жданюк, Тетяна Скобляк, Яна Булавинець, Надія Казмірук, Олеся Бек, Юлія Дрожевська, Катерина Пінкевич;
-       «Страхові Гіганти» – ст. гр. ФО – 31: Ігор Брек, Ольга Влох, Марина Гвоздовська, Тетяна Коцюк, Катерина Мазурик, Мар’яна Поглод, Анастасія Слабик, Вікторія Шевчук, Мар’яна Муринка;
-       «Ризикові Фінансисти» – ст. гр. Ф – 33: Юлія Пилипчук, Ірина Батіг, Оксана Батіг, Маряна Луців, Іванна Присяжна, Любов Черсак, Тетяна Богатюк, Ірина Галюк.

Доцент кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ – Наталія Налукова привітала студентів із завершенням вивчення курсу «Страхування» та запевнила присутніх у тому, що отримані ними знання будуть корисними не лише у професійному, але й в особистому житті.

Керівник курсу відзначила, що метою проведення брейн-рингу є відзначення найерудованіших, тих хто уміє правильно і креативно використанти отримані на лекційних і практичних заняттях фахові знання й навики, що стосуються страхування як методу управління ризиками, котрі притаманні юридичним та фізичним особам у сфері особистого страхування, страхування майна і відповідальності.

Учасники команд напередодні були ознайомлені із правилами інтелектуальної битви та умовами усіх раундів («Представлення команд», «Що? Де? Коли?», «Чорна скринька», «Конкурс капітанів», «Фото і відео питання», «Найрозумніший»), що відрізнялися між собою за типом завдання, за кількістю розігруваних питань та способом зарахування балів за кожну правильну відповідь. Конкурсні завдання передбачали необхідність опрацювання значної кількості джерел наукової економічної літератури, дослідження практичних аспектів діяльності страхових компаній, поглибленого ознайомлення із положеннями діючого страхового законодавства та вивчення страхової термінології.

За результатами брейн-рингу перемогли учасники команди «Страхові гіганти» –  студенти гр. ФO – 31.

Підсумовуючи результати інтелектуальної битви, доцент Наталія Налукова відзначила, що усі учасники впоралися із поставленими завданнями, на запитання щодо страхової теорії і практики давали ґрунтовні відповіді, а також проявили творчі, комунікативні й організаторські навики, вміння працювати у команді, отримали не лише знання, але й новий досвід, гарний настрій та позитивні емоції.