» » Засідання наукового гуртка «Цивіліст»

Засідання наукового гуртка «Цивіліст»

Дата: 14-12-2016, 09:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права з ініціативи колективу кафедри цивільного права і процесу ЮФ ТНЕУ відбулося останнє у 2016 році засідання наукового гуртка «ЦИВІЛІСТ».  Метою зустрічі стало набуття навичок самостійного наукового дослідження, узагальнення та систематизації правового матеріалу, викладу результатів своїх розробок в усному виступі перед слухачами та підготовки їх за наявності необхідних умов до опублікування.

Під час засідань гуртка студенти виховують у собі професійні якості, необхідні кожному юристу, а саме вміння виступати перед аудиторією і логічно послідовно, переконливо і грамотно висловлювати та захищати свої думки.

Кращі доповіді студентів рекомендували заслухати у роботі круглого столу на тему: «Влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування», яке відбулося  6 грудня 2016 року.