» » Перемога наукових розробок студентів ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт

Дата: 15-12-2016, 11:23 | Автор:

21 жовтня 2016 р. на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Міжнародна економіка» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр». Дипломні роботи, які були допущенні до участі у конкурсі, мали бути захищені у 2015-2016 навчальному році та у 2014-2015 навчальному році, оскільки більшість ВНЗ перейшли до системи навчання, яка передбачає півторарічне навчання.
За результатами конкурсу дипломна робота Марківа Тараса Володимировича нагороджена дипломом у номінації «за оригінальність запропонованих заходів», а дипломна робота Лещук Юлії Андріївни нагороджена дипломом у номінації «за доцільне застосування сучасних методів дослідження».
Вітаємо Марківа Тараса, Лещук Юлію та їхнього наукового керівника – д.е.н., професора Савельєва Євгена Васильовича та бажаємо подальших наукових здобутків та професійних злетів!