» » До колективу ТНЕУ продовжують линути різдвяні вітання

До колективу ТНЕУ продовжують линути різдвяні вітання

Дата: 18-01-2017, 16:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18 січня 2017 року до Тернопільського національного економічного університету завітав колектив Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні на чолі з головним лікарем Володимиром Васильовичем Шкроботом.

Гості привітали академічну спільноту дзвінкими колядками та щедрівками, святковими віншуваннями достатку, радості, тепла і любові. Поворожила на майбутнє університету красуня-циганка, яка напророкувала успіх, цікаві міжнародні проекти, а також пообіцяла, що за хорошу роботу кожен отримає бажану винагороду.

Милозвучне багатоголосся зачарувало працівників університету, додало натхнення на подальшу працю та нові досягнення.

Ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий подякував за щирі вітання і взаємно побажав миту, благополуччя та процвітання.

Приємно, що в установах, організаціях і підприємствах Тернопільщини працівники зберігають багатовікові традиції та звичаї українців, і щороку спішать поділитися ними з партнерами, колегами, друзями.