До відома молодих учених ТНЕУ!

Дата: 19-01-2017, 14:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги докторів наук до 35 років, докторантів до 33 років, кандидатів наук до 30 років повідомляємо про те, що Державний фонд фундаментальних досліджень оголосив конкурс Ф75 наукових проектів молодих вчених на здобуття грантів Президента України молодими вченими для здійснення наукових досліджень на 2018 рік.

У зв’язку з цим пропонуємо молодим ученим взяти участь у зазначеному конкурсі, запити на участь у якому можна подавати до 20 лютого 2017 року включно.

Для подання запиту на участь у  конкурсі необхідно:

1.Зареєструватися на ресурсіcontest.dffd.gov.ua (для учасників конкурсу, які раніше не брали участі у конкурсах ДФФД, або не є зареєстрованими на даному ресурсі). Реєстрація керівника та всіх виконавців проекту є обов’язкова.

2.Заповнити он-лайн форму для конкурсу Ф75.

3.Зберегти та роздрукувати форму запиту. Паперовий запит має повністю відповідати електронному запиту.

При  участі в Конкурсі керуватися умовами його проведення, які розміщені на сайті Державного фонду фундаментальних досліджень: