Вітаємо!

Дата: 23-01-2017, 17:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Щиро вітаємо кандидата технічних наук, професора кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ Володимира Володимировича Кочана з присвоєнням почесного звання «Заслужений винахідник України».

Звання Володимиру Володимировичу присвоєно Указом Президента України № 10/2017 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави,справу консолідації українського суспільства, багаторічну сумлінну працю.

Вітаємо Володимира Володимировича і бажаємо натхнення у роботі, нових здобутків і звершень!