» » Новий партнер – нові перспективи

Новий партнер – нові перспективи

Дата: 25-01-2017, 11:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З ініціативи ректора Тернопільського національного економічного університету д. е. н., проф. А. І. Крисоватого та директора Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій д. е. н., проф. О. М. Десятнюк делегація ННІІОТ у складі заступника директора ННІІОТ, доц. А. В. Грицьківа та доц. кафедри іноземних мов та професійної комунікації О. Б. Боднар влітку минулого року відвідала Опольський Політехнічний Університет в м. Ополє (Польська Республіка) з метою участі у Міжнародному Тижні, представляючи ТНЕУ як партнера та учасника низки міжнародних програм.

Результатом зустрічі є підписання двосторонньої Угоди між університетами, що дасть можливість співпрацювати у науковій, навчальній та культурній царині, започаткувати спільні освітні програми, студентський, викладацький і науковий обмін. Це, безумовно, створить нові міжнародні академічні перспективи та сприятиме утвердженню позитивного іміджу університету.