» » Відео-конференція ректора ТНЕУ з керівниками віддалених навчальних підрозділів

Відео-конференція ректора ТНЕУ з керівниками віддалених навчальних підрозділів

Дата: 26-01-2017, 17:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

26 січня 2017 року відбулася відео-конференція ректора Тернопільського національного економічного університету, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого з директорами віддалених навчально-наукових інститутів і філій ТНЕУ.

Колеги обговорили проблемні питання діяльності професорсько-викладацького колективу та студентства навчальних підрозділів й окреслили шляхи їх вирішення.

Ректор проаналізував наукову, навчально-методичну роботу даних підрозділів, відповів на запитання щодо роботи приймальної комісії ТНЕУ у 2017 році, акцентував увагу на участі викладачів і студентів у міжнародних проектах і грантах.

Одним з основних було питання якості надання освітніх послуг, організації роботи державних екзаменаційних комісій, підтримки студентських стартапів.

Керівники віддалених навчальних підрозділів поділилися ідеями стосовно подальшої діяльності навчально-наукових інститутів і філій. Онлайн-зустріч була ґрунтовною та ефективною.