22PushUpChallenge в ТНЕУ

Дата: 27-01-2017, 17:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Викладачі та студенти Тернопільського  національного економічного університету прийняли від Національного університету кораблебудування естафету 22PushUpChallenge в підтримку ветеранів, які повернулися з зони бойових дій.

Доля довірила нашим військовим надзвичайно відповідальну місію – бути на передових рубежах захисту українського народу, його національних інтересів, і Вони з честю виконують свій громадянський та військовий обов’язок.

Цінуємо мужність, волю та витримку яку виявляють наші захисники у складний час, коли українська державність проходить випробування на життєздатність.

Колектив ТНЕУ передав естафету Чернівецькому національному університету імені Юрія Федьковича та Львівському національному університету.