» » ВІТАЄМО перший випуск магістрів з «Туризмознавства» у ТНЕУ!

ВІТАЄМО перший випуск магістрів з «Туризмознавства» у ТНЕУ!

Дата: 21-02-2017, 11:02 | Автор:

16 лютого 2017 р. відбувся захист магістерських робіт зі спеціальності 8.14010301 «Туризмознавство (за видами)».
  Голова Державної екзаменаційної комісії – начальник відділу туризму Тернопільської ОДА Яворський Назар Іванович зауважив, що тематика та зміст магістерських робіт окреслюють новітні підходи щодо розвитку надання туристичних послуг як на національному, так і на міжнародному ринках.
  Члени екзаменаційної комісії д.е.н., професор кафедри міжнародного бізнесу і туризму Брич Василь Ярославович, к.е.н., доцент Оливко Оксана Андріївна, к.е.н., старший викладач Ткач Уляна Володимирівна високо оцінили результати студентських досліджень та відзначили здобутки практичних розробок у магістерських роботах. Окрім представлення студентами результатів власних наукових пошуків, члени комісії ставили запитання, навколо яких розгортались жваві дискусії.
  За результатами захисту визначені найкращі магістерські роботи, а студенти, які показали достатньо високий рівень підготовки, рекомендовані для подальшого вступу до аспірантури.
  Щирі вітання студентам від кафедри міжнародного бізнесу і туризму ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина!
  Бажаємо, щоб всі мрії наших випускників здійснилися і вони із впевненістю досягали своєї мети!
Фотозвіт: