» » Запрошуються студенти до участі у 18-ій сесії EU Study Days

Запрошуються студенти до участі у 18-ій сесії EU Study Days

Дата: 3-03-2017, 12:27 | Автор:

EU Study Days (Єврошколи) – це спільний проект від Представництва Європейського Союзу в Україні та Українського освітнього центру реформ, який дає унікальну можливість для українських студентів:
   •отримати нові знання від найкращих фахівців з Європейського Союзу та України, які прочитають серію лекцій про сучасний Євросоюз і стосунки між ЄС та Україною;
  •глибоко вивчити основні питання відносин між Україною та Європейським Союзом в усіх ключових сферах (політика, економіка, енергетика, візові питання, освіта, права людини);
   •дістати можливість спілкування з представниками інституцій Євросоюзу, провідними експертами та науковцями;
    •створити мережу активних освічених молодих людей, що підтримують європейську інтеграцію України.
Вісімнадцята сесія Єврошколи відбудеться з 30 березня по 02 квітня 2017 року в м. Івано-Франківськ. Участь в Єврошколі є безкоштовною!Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст, набір яких відбуватиметься на конкурсній основі.
  Запрошуються до участі студенти та випускники ВНЗ з усіх регіонів України!

Не пропустіть можливості отримати нові знання, позитивні емоції та знайти чудових друзів!

Заповнюйте анкету за посиланням - bit.ly/EUStudyDays

Дедлайн подачі заявок на участь в 18-ій сесії Єврошколи (EU Study Days)  до 10 березня, 23:00!