» » «Актуальні проблеми менеджменту підприємств, установ і організацій»

«Актуальні проблеми менеджменту підприємств, установ і організацій»

Дата: 3-03-2017, 15:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Першого березня 2017 року з ініціативи колективу кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми менеджменту підприємств, установ і організацій».

Співорганізатори заходу: Центр підготовки магістрів державної служби, Тернопільський регіональний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

До участі у круглому столі запрошені представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, науковці, слухачі магістратури.

Мета круглого столу – обговорення актуальних проблем менеджменту  підприємств, установ і організацій та пошук інноваційних шляхів їх вирішення в контексті реформування державного управління.

Модератори круглого столу:

Шкільняк Михайло Михайлович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та публічного управління Тернопільського національного економічного університету;
Микитюк Петро Петрович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту та публічного управління Тернопільського національного економічного університету.

Дискусійні напрями роботи учасників круглого столу:

1. Запровадження сучасних підходів публічного адміністрування та менеджменту в діяльність державних органів: європейський досвід та практика України;
2. Проблеми імплементації окремих положень Закону України "Про державну службу";
3. Практичний вимір ефекту синергії в діяльності органів місцевого самоврядування об'єднаних територіальних громад;
4. Управління конфліктами в менеджменті державних установ і організацій;
5. Сучасні технології менеджменту підприємств, установ та організацій;
6. Управлінські інновації в менеджменті;
7. Управління енергоефективністю та теплозбереженням: зарубіжний досвід та ефективні практики України;
8. Управління міграційним капіталом в контексті формування інвестиційного потенціалу регіону.

Захід розпочався вітальними словами модератора круглого столу, завідувача кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ, д.е.н., професора Шкільняка Михайла Михайловича.

Виступали та висловлювали конкретні пропозиції з проблемних питань: Мельник Алла Федорівна, д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту та публічного управління; Крисько Жанна Леонідівна, к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту та публічного управління, Желюк Тетяна Леонтіївна, д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту та публічного управління;  Микитюк Петро Петрович, д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту та публічного управління; Толуб’як Віталій Семенович, д.н.держ.упр., доцент, доцент кафедри менеджменту та публічного управління; Шкільяк Михайло Михайлович, д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту та публічного управління; Ткач Володимир Михайлович, директор Тернопільського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій; Круп’як Лідія Богданівна, к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту та публічного управління; слухачі Центру підготовки магістрів державної служби: Яцків Ростислав Ігорович, головний спеціаліст відділу туризму Тернопільської обласної державної адміністрації (група ДСАДМз-21); Родіна-Мамалига Галина Анатоліївна, головний спеціаліст Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Чернівецькій, Івано-Франківській, Тернопільській області (ДСАДМз-21); Клімчук Антоніна Степанівна (ДСАДМз-21); Когут Мар’ян Васильович головний спеціаліст Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській, Тернопільській області (ДСАДМз-21); Горошко Валерій Ярославович начальник відділу бюджетного супроводження платежів та проактивного аналізу ГУ ДФС у Тернопільській області (ДСЕз-21); Грушицький Олександр Олегович головний державний інспектор з питань інформаційних технологій Кременецької об’єднаної ДПІ (ДСЕз-21); Ніжельський Олександр Сергійович, головний спеціаліст відділу реформування та організації надання соціальних послуг за місцем проживання Управління у справах людей похилого віку та надання соціальних послуг Мінсоцполітики України (група ДСТУз-21).

Тематика виступів була актуальною та зацікавила усіх присутніх, що підтверджувалося конструктивною та жвавою дискусією, значною кількістю запитань.

Колектив кафедри менеджменту та публічного управління дякує учасникам круглого столу за вагомий внесок у проведення заходу, ґрунтовно розкриту тематику дискусійних напрямків, цікаві доповіді та плідну роботу!