» » Урочисте вручення дипломів магістра випускникам факультету обліку і аудиту

Урочисте вручення дипломів магістра випускникам факультету обліку і аудиту

Дата: 7-03-2017, 11:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шостого березня об 11:00 год. у виставковій залі ТНЕУ (корпус 1, поверх 1) відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістратури факультету обліку і аудиту.

Серед запрошених були друзі, батьки, наставники та викладачі які розділили цей важливий момент разом з нашими випускниками. Розпочав вручення дипломів з вітальним словом ректор ТНЕУ Крисоватий Андрій Ігорович. Щирі та напутні слова побажань почули випускники від декана факультету обліку і аудиту Панасюк Валентини Миколаївни та завідувачів кафедр д.е.н., проф. Лучка М. Р., д.е.н., проф. Дерія В. А., та к.е.н., доц. Починок Н. В.

Шановні випускники, щасливого Вам старту у Вашій кар’єрі, вагомих досягнень та нових перемог на життєвому шляху!