» » Наковці Брестського державного технічного університету (Республіка Білорусь) завітали до ТНЕУ

Дата: 8-03-2017, 11:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьомого березня у ТНЕУ відбулася робоча зустріч в.о. проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Григорія Леонардовича Монастирського із науковцями Брестського державного технічного університету (Республіка Білорусь) – завідувачем кафедри інтелектуальних інформаційних технологій, д.т.н., професором Головком Володимиром Адамовичем та начальником міжнародного відділу БРДТУ, к.філ.н, доцентом Тарасюк Ольгою Василівною.

Колеги обговорили напрями реалізації проекту «Методи захисту від комп’ютерних атак на основі нейронних мереж і штучних імунних систем», а також питання стосовно написання колективної монографії з науковцями нашого вищого навчального закладу.

Поспілкуватися з професором Головком Володимиром Адамовичем мали нагоду й викладачі та студенти ТНЕУ під час лекції.

Колектив Тернопільського національного економічного університету дякує делегації з Брестського державного технічного університету (Республіка Білорусь) за змістовний візит.