» » Вітаємо випускників-магістрів факультету банківського бізнесу!

Вітаємо випускників-магістрів факультету банківського бізнесу!

Дата: 14-03-2017, 11:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дванадцятого березня відбулося урочисте свято вручення дипломів магістра студентам факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету.

З вітальним словом до випускників звернувся ректор університету, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий, який розпочав своє звернення із слів Ліни Костенко: «І кожен фініш – це, по суті, старт».

Цього року на факультеті банківського бізнесу ступінь магістра здобули 52 студенти. Дійсно, вручення дипломів випускникам – це особливе свято, яке хоч і радісне, але з нотками суму. У житті колишніх студентів закінчується важливий етап – етап навчання, становлення, професійного зростання. У цей день колишні студенти стали дипломованими спеціалістами.

Також своїх студентів привітав декан факультету банківського бізнесу Богдан Петрович Адамик: «Шановні випускники, пам’ятайте, що кожен із Вас неповторна особистість зі своїми поглядами та переконаннями. Пам’ятайте, що шість років над Вашим професійним зростанням наполегливо працював професорсько-викладацький колектив факультету. Справді, разом ми пережили надзвичайно багато, поки Ви крокували стежиною свого студентського життя».
До привітань долучився начальник філії Тернопільського обласного управління АТ «Ощадбанк» Ярослав Володимирович Соляр.

Бажаємо Вам, дорогі випускники, наснаги та здійснення життєвих планів! Нехай Ваші молоді серця наповняться впевненістю і радістю вступу на ниву дорослого життя.