» » Студенти ЮФ – півфіналісти Національної олімпіади юридичних клінік із консультування клієнтів

Дата: 14-03-2017, 12:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 2-3 березня 2017 року відбулася Національна олімпіада юридичних клінік із консультування клієнтів. Захід проводився на базі Острозької академії. Організатором виступила Асоціація юридичних клінік України за підтримки Української фундації правової допомоги та Міжнародного фонду «Відродження», Координатора проектів ОБСЄ в Україні та програми USAID «Нове правосуддя».

Двадцять студентських команд із вишів усієї України змагалися упродовж трьох днів у двох чвертьфіналах, півфіналі та фіналі. Оцінювали виступи команд висококваліфіковані фахівці у сфері юриспруденції та психології.

Крім запеклих інтелектуальних поєдинків учасники олімпіади мали змогу відвідати майстер-класи від судді Бахмацького районного суду Чернігівської області Павла Пархоменка «Практика Європейського Суду з прав людини в національному судочинстві: власний суддівський досвід», тренера, професора права та магістра психології, керівника юридичної клініки університету Лодзя (Польща) Пржемека Куб’яка «Психологічні аспекти інтерв’ювання та консультування клієнтів», Президента юридичних клінік Польщі, професора права Варшавського університету, члена Правління Світового Альянсу за справедливу освіту Філіпа Черніцкі «Міжнародна юридична клінічна спільнота та можливості, які вона відкриває».

Команда юридичної клініки ТНЕУ «LIBERTA» у складі студентів третього курсу юридичного факультету Боднара Святослава і Назарка Віталія проявили професіоналізм та вміння встановити комунікативний контакт із клієнтом, визначити суть юридичної проблеми, зорієнтувати клієнта на можливе вирішення ситуації, яка склалася, й обговорити подальші дії роботи над справою. Команда ТНЕУ увійшла у півфінал Олімпіади, який проходив на англійській мові, й достойно представила себе показавши високий результат.

Вітаємо студентів-півфіналістів Національної олімпіади юридичних клінік із консультування клієнтів та бажаємо їм подальших наукових здобутків і нових перемог!