» » Відзначаємо GLOBAL MONEY WEEK у Тернополі!

Відзначаємо GLOBAL MONEY WEEK у Тернополі!

Дата: 23-03-2017, 15:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тернопільський національний економічний університет, факультет фінансів ТНЕУ, кафедра фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ, проект «Фінансова просвіта / Financial education», студентський науковий гурток кафедри фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ «Фінансова просвіта / Financial education», циклова комісія фінансових і загальноекономічних дисциплін Галицького коледжу ім. В. Чорновола, гімназія «Гармонія» Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола, Тернопільська СЗОШ І ст. повного дня з поглибленим вивченням основ економіки, коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти, Товариство «Міщанське братство в м. Тернополі» приєднуються до міжнародної ініціативи «Глобальний тиждень грошей», в рамках якого у різних країнах світу відбуваються заходи для дітей та молоді з метою підвищення обізнаності про важливість фінансової освіти і фінансової інтеграції.

Пропонуємо Вашій увазі програму заходів:
27 березня 2017 р.
11-00 Тренінг «ФІНАНСОВЕ ШАХРАЙСТВО: ЯК УБЕЗПЕЧИТИСЬ В СУЧАНИХ УМОВАХ РОЗВИТКУ ТЕХНОЛОГІЙ?» для студентів КЕПІТ ТНЕУ
13-30 Конкурс наукових робіт «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ФІНАНСОВОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ»

28 березня 2017 р.
9-00 Екскурсія у НАСК «ОРАНТА»
11-45 Тренінг Стартап центру ТНТУ «АЛГОРИТМ УСПІШНОГО БІЗНЕСУ»

29 березня 2017 р.
10-00 Інформаційна година на підтримку державної соціальної програми протидії торгівлі людьми та в умовах високої трудової міграції з елементами тренінгу «ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – ПРОБЛЕМА ХХІ СТ.»
13-45 Екскурсія у ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
14-00 ЯРМАРОК ФІНАНСОВИХ ЗНАНЬ

30 березня 2017 р.
11-00 Зйомка фільму «МОЇ ОСОБИСТІ ФІНАНСИ»
12-00 Екскурсія у ТОВ «СЕ БОРДНЕТЦЕ-УКРАЇНА»
17-30 Ніч у коледжі «МАНДРІВКА СВІТОМ ФІНАНСІВ» Дрес-код: стиль Чикаго 30-х

31 березня 2017 р.
10-00 Презентація інтелектуальних ігор для найменших «ФІНАНСОВІ ЗАБАВКИ» для дітей дошкільного навчального закладу № 21
12-00 Екскурсія у музей грошей ТНЕУ і музей ТНЕУ для студентів Галицького коледжу ім. В. Чорновола

3 квітня 2017 р.
11-00 1-й ОСВІТНІЙ ФОРУМ «МЕТОДИКА ВИКЛАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ»

4 квітня 2017 р.
9-00 Ділова гра «ЗАРОБЛЯЄМО, ЗАОЩАДЖУЄМО, ЗБЕРІГАЄМО, ВИТРАЧАЄМО»
11-00 Інтелектуальна гра «ЩО? ДЕ? ФІНАНСИ!» для студентів КЕПІТ ТНЕУ

5 квітня 2017 р.
13-30 Телеміст «ВЧИСЬ, ЗАРОБЛЯЙ, ЗБЕРІГАЙ» із Навчально-виховним комплексом «Гарант» м. Лисичанська Луганської обл.

Програма заходів
Завантажити Переглянути онлайн