» » Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт!

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт!

Дата: 27-03-2017, 17:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Тернопільському національному економічному університеті на факультеті комп'ютерних інформаційних технологій активно здійснюється наукова робота у рамках нещодавно відкритої спеціальності «Кібербезпека».

24 березня 2017 року на базі Тернопільського національного технічного університету відбувся фінальний етап другого туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Кібербезпека».

На фінальний етап конкурсу було запрошено представників з 12 навчальних закладів із шести регіонів України.

За результатами галузевої конкурсної комісії дипломом першого ступеня нагороджено студентів групи КСМм-51 Рендзеняка Назара Андрійовича та Мандебуру Наталію Миколаївну (наукові керівники доцент кафедри КІ к.ф-м.н. Касянчук М.М., доцент кафедри КІ к.т.н. Якименко І.З.)

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та їх керівників, бажаємо творчих успіхів, досягнень та професійного зростання в ім’я процвітання незалежної України!