» » Запрошуємо до участі у 26-му міжнародному літньому семінарі«Стратегія у 21 сторіччі»!

Дата: 27-03-2017, 17:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Інститут міжнародних відносин Panteion University of Social and Political Sciences (Грецька Республіка) запрошує студентів вищих навчальних закладів, дослідників, практиків та спеціалістів відповідної кваліфікації до участі у 26-му міжнародному літньому семінарі, який проходитиме на острові Тінос у період з 1 по 6 липня 2017 року.

Тема семінару: «Стратегія у 21 сторіччі». Заявки на участь у семінарі приймаються до 17 травня 2017 року (рання реєстрація – до 31 березня 2017 року).

Детальніша інформація стосовно семінару знаходиться на інтернет-сторінці Інституту міжнародних відносин: www.idis.gr

Контактна особа: пані Марія Дека, електронна адреса: deca@idis.gr