Вітаємо!

Дата: 29-03-2017, 12:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри менеджменту та публічного управління щиро вітає Рудницьку Ірину, слухачку магістратури за спеціальністю «Державна служба», яка отримала диплом ІІ ступеня та Чорну Ольгу, слухачку магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», яка отримала  диплом ІІІ ступеня у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі науки «Державне управління» (економічна секція), що проходив у формі підсумкової науково-практичної конференції у Сумському державному університеті 27 березня 2017 року.

Науковий керівник: д.е.н, професор кафедри менеджменту та публічного управління Григорій Леонардович Монастирський

Дякуємо за продуктивну працю, наполегливість і натхнення у навчанні та бажаємо нових звершень на науковій ниві!