Стажування у ТНЕУ

Дата: 12-05-2017, 10:24 | Автор:

В рамках договору про науково-дослідне співробітництво між Гданським університетом і Тернопільським національним економічним університетом 08 травня 2017 року для проходження стажування на базі ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина прибули заступник декана з навчальних питань економічного факультету Гданського університету Томаш Гутовський та заступник директора інституту транспорту і морської торгівлі відділу електронної економіки економічного факультету Гданського університету Ольга Денбіцька.  Під час стажування польських вчених передбачено проведення ними відкритих занять, участь у міжнародній науково-практичній конференції, обмін викладацьким та науковим досвідом та інші заходи. Слідкуйте за нашими анонсами.