» » Студенти ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина – професіонали в сфері готельно-ресторанної справи. Вітаємо з перемогою

Дата: 12-05-2017, 10:31 | Автор:

Професорсько-викладацький колектив та студенти ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина ТНЕУ щиро вітають студентів групи Т-42 Анну Спяк та Юрія Моргуна із здобутими досягненнями у номінації "За креативний підхід у розкритті теми” у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Готельно-ресторанна справа”, яка відбувалась в Одеській національній академії харчових технологій 19-21 квітня 2017 року.
  Щиро вітаємо учасників олімпіади та їх керівників! Зичимо їм подальшого творчого натхнення, нових злетів та перемог, успіхів на шляху до підкорення нових наукових вершин!

Фотозвіт: