» » У Чортківському коледжі економіки та підприємництва ТНЕУ відбувся обласний науково-методичний семінар

Дата: 26-05-2017, 16:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23 травня 2017 року в Чортківському коледжі економіки та підприємництва ТНЕУ під керівництвом викладача-методиста О. Я. Вишнівської відбувся обласний науково-методичний семінар обласного об’єднання викладачів  іноземних мов внз І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області на тему: «Формування креативної конкурентоспроможної особистості студента в полікультурному соціумі шляхом застосування  інформаційно-комунікативних технологій при вивченні іноземних мов».

Учасникам семінар було запропоновано ряд інноваційних форм та методів викладання англійської мови згідно з сучасними вимогами.

У зустрічі взяли участь 23 викладачі внз І-ІІ рівнів акредитації Тернопільщини.

Водночас відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов серед студентів внз І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області. Переможців відзначено дипломами:

І ступеня – студентку Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя Антоніну Закорчемну;

ІІ ступеня – студентів: Чортківського коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ Дерія Артура, Коледжу економіки права та інформаційних технологій ТНЕУ Володимира Сидягу, Чортківського гуманітарного-педагогічного коледжу ім. О. Барвінського Соломію Табачак;

ІІІ ступеня – студентів Чортківського медичного державного коледжу Ірину Новосільську, Бережанського агротехнічного коледжу Олега Куцого,  Тернопільського ПВНЗ «Медичного коледжу» Юлію Кульбабу.

Опісля гості мали нагоду взяти участь у екскурсії містом, яку провів кандидат історичних наук Я. І. Дзісяк, ознайомивши з історією, пам’ятками архітектури та іншими цікавинками м. Чортків.