» » Слухачі Школи молодого соціолога продовжують роботу

Слухачі Школи молодого соціолога продовжують роботу

Дата: 26-05-2017, 16:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24 травня 2017 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся черговий цікавий етап роботи Школи молодого соціолога, яка реалізовується представниками Соціологічної асоціації України.

Слухачі з різних регіонів нашої країни мали нагоду відвідати авторські майстер-класи провідних вітчизняних соціологів: 1) декана соціологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Олени Сергіївни Мурадян (тема «Методи гендерних досліджень»); 2) завідувача кафедри правознавства, соціології та політології Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка Світлани Андріївни Щудло (тема «Методологія та методи міжнародних порівняльних освітніх досліджень»); 3) завідувача відділу моніторингу соціально-економічних трансформацій ДЦ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» Ольги Миколаївни Балакірєвої (тема «Методи дослідження важкодоступного населення»); 4) завідувача кафедри психології та соціальної роботи Тернопільського національного економічного університету Анатолія Васильовича Фурмана (тема «Методологічний профіль наукової школи четвертого покоління»).

Слухачі Школи опановували особливості та професійні тонкощі організації і проведення різних типів соціологічних досліджень, а також одержали безцінний досвід групової мислекомунікації, наукового дискурсу та високоінтелектуальної полеміки.