» » Науковий семінар «Проблеми управління особистими доходами та витратами у сучасних умовах»

Дата: 1-06-2017, 10:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

25 травня 2017 р. відбувся науковий семінар, організований членами студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С.І. Юрія, а також студентами 2, 3 та 5 курсів факультету фінансів, на тему: «Проблеми управління особистими доходами та витратами у сучасних умовах».

Під час роботи учасники семінару заслухали доповіді стосовно управління бюджетом домогосподарства (підготували студенти гр. ФУПОм-12 Баранець Я., Шевчук І.), мотивів та ризиків проблематики кредитування домогосподарств (студенти гр. ФУПОм-12 Пивовар Л., Коваль К.), заощаджень домогосподарств (студенти гр. ФУПОм-12 Карпишин Ю., Гаврищак С.), недержавних пенсійних фондів в Україні (студенти гр. ФУПОм-11 Білобран А., Стасюк М.) та ринку FOREX – як інструменту багатстсва чи, навпаки, банкрутства (студенти групи ФУПОм-11 Богуцька С., Костюк ).

До участі у заході також долучилися доценти кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Коваль С.В., Савчук С.В. та Гупаловська М.Б. Організатором наукового семінару виступив доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Сидорчук А.А.