» » Радіємо успіхам студентів ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина!

Радіємо успіхам студентів ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина!

Дата: 14-06-2017, 10:27 | Автор:

Вітаємо студентів ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ  Воляник Марію, Жарківську Ірину, Келічаву Марію, Назарук Вікторію, Николишин Марію, Петерчук Інну, Питлик Галину, Питлик Марію та Щиренко Ніну з груп МАУН-41, МАУН-42 та МУН-41 з успішним написанням бакалаврських робіт англійською мовою. Цього року бакалаврські роботи перевірялися і оцінювалися професором Б`ярне Шліхтером, який репрезентує кафедру менеджменту Бізнес-школи Орхуського університету. Пан Шліхтер також є членом ради із захисту кандидатських дисертацій з менеджменту Орхуського університету та членом ради державних екзаменаторів з бізнес-навчання університетів Данії. Сертифікати засвідчують опанування студентами програми бакалаврату з бізнес-освіти, яка прирівнюється до аналогічних програм в Західній Європі та підвищують шанси кращого працевлаштування. Написання такої роботи потребує від студентів не лише фахових знань, а й високого рівня володіння англійською мовою та навиків академічного письма. Радіємо успіхам наших студентів та бажаємо їм подальших наукових звершень!

Фотозвіт: