» » Бюро студентської кар'єри на факультеті обліку і аудиту

Бюро студентської кар'єри на факультеті обліку і аудиту

Дата: 15-06-2017, 09:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На факультеті обліку і аудиту відкрито Бюро студентської кар'єри. Головною метою його роботи є сприяння працевлаштуванню студентів і випускників ФОА та їх адаптації до практичної діяльності. Хоча проект реалізовується досить недавно, від вже демонструє хороші результати.

На сьогоднішній день прочитано чимало спеціалізованих лекцій, організовано зустрічі з представниками відомих компаній.

Крім того, триває безперервний процес інформування студентів про вакантні місця на підприємствах, де кожен має можливість ознайомитися з умовами трудового договору.

Завдяки Бюро студентської кар'єри та його організаторам, чимало випускників з освітнім ступенем «магістр» та «бакалавр» отримали робочі місця за фахом.

Запрошуємо усіх до плідної співпраці!