» » Вітаємо з успішним складанням Кембриджського іспиту FCE!

Вітаємо з успішним складанням Кембриджського іспиту FCE!

Дата: 20-06-2017, 15:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

13 травня 2017 р. на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІОТ ТНЕУ відбувся Кембриджський іспит FCE (First Certificate in English) з англійської мови.  Його успішно склали слухачі Центру з вивчення іноземних мов як з числа студентства ТНЕУ, так і з числа професорсько-викладацького колективу вищих навчальних закладів м. Тернополя, зокрема ТДМУ ім. Я. Горбачевського та ТНЕУ. Варто також зазначити, що Марта Орел та Юлія Беліченко отримали сертифікати Кембриджського університету із рівнем С1 відповідно до шкали Ради Європи.

Вітаємо усіх слухачів та їхніх викладачів Бучинську Т. В. (кафедра міжнародного менеджменту та маркетингу) та Собецьку Н. В. (кафедра ІМПК) з успішним складанням Кембриджського іспиту FCE та бажаємо подальших здобутків і звершень!