» » Студентів ТНЕУ запросили у мандри

Студентів ТНЕУ запросили у мандри

Дата: 29-03-2012, 12:43 | Автор:

Відомий тернопільській мандрівник, голова молодіжної громадської організації туристичний клуб «Файні мандри», член асоціації туристів та велосипедистів Тернопілля Роман Задорожній 26 березня зустрівся зі студентами ТНЕУ.
Дана зустріч відбулася в рамках тижня пропаганди і формування здорового способу життя, що проходить в нашому університеті.
Турист розповів усіх охочим про те, як можна подорожувати та активно відпочивати. За словами пана Романа, в Тернополі та в області є багато місць, де можна цікаво та з користю для власного здоров’я провести своє дозвілля. Зокрема з туристичним клубом Романа Задорожнього «Файні мандри» можна поїхати в печери "Млинки", посплавлятись річками Дністер і Серет. Для любителів активного відпочинку є цікаві мандрівки в гори Карпати та на гірську річку Черемош. Також мандрівник акцентував увагу присутніх на тому, що всі подорожі проходять без алкоголю та цигарок, що позитивно впливає на здоров’я мандрівників.
Після зустрічі всі студенти взяли номер телефону пана Романа і пообіцяли обов’язково поїхати з ним у мандрівку.