» » Перше засідання студентського наукового гуртка «Грошова парадигма»

Перше засідання студентського наукового гуртка «Грошова парадигма»

Дата: 19-09-2017, 15:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18 вересня відбулося перше у 2017-2018 навчальному році засідання студентського наукового гуртка «Грошова парадигма» кафедри банківської справи.

До заходу долучилися куратори гуртка к.е.н., доцент Малахова Олена Леонідівна, к.е.н., доцент Іващук Ольга Олегівна, викладач кафедри банківської справи Сегеда Людмила Миронівна.

Розпочала науковий семінар із вступними словами Голова наукового гуртка Марія Дідик. Студентка зазначила, що «Грошова парадигма» функціонує ще з 2008 року за активного сприяння завідувача кафедри банківської справи, д.е.н., професора Олександра Валерійовича Дзюблюка. У процесі функціонування гуртка було досягнуто значних здобутків у сфері наукових досліджень, а учасники активно беруть участь у науково-практичних конференціях, наукових семінарах та круглих столах.

Участь у засіданні взяли і студенти першого курсу, яких ознайомили із функціонуванням гуртка. Насамперед розповіли, що саме тут можна почерпнути корисний досвід та мудрість, тут розвивається творче мислення студентів, здобуваються нові знання. Адже «Грошова парадигма» – це своєрідна майстерня, де формується думка підростаючого покоління.

Учасники наукового гуртка разом із кураторами к.е.н., доцентом Малаховою Оленою Леонідівною та к.е.н., доцентом Іващук Ольгою Олегівною обговорили план проведення наукових заходів у 2017-2018 навчальному році.

Підсумувала результати засідання Голова гуртка «Грошова парадигма» Марія Дідик, побажавши усім студентам нових звершень та натхнення до наукових відкриттів.