» » Професійна практика студентів ФФ ТНЕУ у Департаменті спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС України

Дата: 20-09-2017, 16:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти факультету фінансів ТНЕУ, що навчаються за освітньою програмою «Митна справа» з 18 по 29 вересня 2017 року проходять практику з професійної діяльності на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС України (м. Хмельницький). Засвоєння практичних навичок у сфері митної справи та кінології збагачує професійні якості майбутніх фахівців, формує професіональні підходи до виконання покладених обов’язків та надає можливості для працевлаштування за спеціальностями майбутніх випускників Тернопільського національного економічного університету.

Студенти висловлюють подяку ректору ТНЕУ, професору А. І. Крисоватому, директору Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС України А. Д. Войцещуку, завідувачу кафедри податків та фіскальної політики А. І. Луцику, доценту кафедри податків та фіскальної політики І. А. Гуцул за сприяння і всебічну підтримку в освоєнні практичних навичок та умінь у сфері оподаткування, митної справи та кінологічного забезпечення.