» » Міжнародне стажування у Варшаві

Міжнародне стажування у Варшаві

Дата: 20-09-2017, 16:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж вересня 2017 р. відбулася 11-та Літня школа «International experiences in the area of refugee and migrant children’s adaptation: theory, research, praxis», організована UNESCO Janusz Korczak Chair in Interdisciplinary Studies on Child Development and Well-being.

На отримання гранту від UNESCO претендували 236 учасників із 30 країн світу. Від України грант на відвідування заходів школи отримав д.е.н., проф., професор кафедри економічної теорії ТНЕУ Длугопольський Олександр Володимирович, який потрапив у число 14 запрошених учасників (серед яких були представники академічної спільноти та численних ГО із Хорватії, Румунії, Албанії, Чорногорії, Молдови, Болгарії, Бельгії, Туреччини). Стажування здійснювалося на базі Maria Grzegorzewska Pedagogical University, Warsaw, Poland. Учасники презентували результати наукових досліджень у сфері міграційної кризи, економіки добробуту та забезпечення прав біженців та мігрантів.

Під час Літньої школи учасники відвідали 3rd International Congress of Children’s Rights, 8th International Korczak Conference, під час якого відбулася неформальна зустріч з Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою. Були обговорені проблеми реформування законодавства з національної безпеки та соціальної політики в умовах зовнішніх та внутрішніх викликів.