» » Студентський науковий гурток кафедри фінансів ім. С.І. Юрія – активна частина СНТ ТНЕУ

Дата: 29-09-2017, 10:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Науковий пошук сьогодні є необхідним компонентом формування високоосвіченого фахівця, невід’ємною умовою інтеграції України в Європейський освітній простір. Адже, основним завданням навчання у вищій школі є не просто передача знань, а створення сприятливих умов для їх творчого переосмислення, що є підґрунтям для зародження нових ідей. Саме тому 27 вересня відбулося перше у 2017-2018 н. р. засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С.І. Юрія «Фінансовий простір».

Юні науковці обговорили план проведення наукових заходів на навчальний рік та урочисто прийняли нових членів у студентське наукове товариство факультету фінансів.

Успіхів та нових наукових звершень!