» » Розпочалася спартакіада "Першокурсника"

Розпочалася спартакіада "Першокурсника"

Дата: 9-10-2017, 16:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

5-6 жовтня змаганнями з міні-футболу розпочалась Спартакіада "Першокурсника". Після напруженої спортивної боротьби місця розподілились таким чином: перемогу здобула команда юридичного факультету у такому складі: Собчук Володимир, Шергей Сергій, Мілінчук Дмитро, Новосад Ярослав, Пальчик Ярослав, Стахів Іван, Формігей Олександр, Устянівський Іван, Копчак Констянтин, Назаревич Михайло. Друге місце посіла команда фаультету фінансів: Проців Максим, Кабан Дмитро, Беркита Вадим, Поліха Дмитро, Дикий Тарас, Фаль Андрій, Ярема Артем, Ткачук Назар. Третє місце посіла команда ННІМЕВ ім. Б. Гаврилишина: Критюк Тарас, Дирда Валентин, Шеремет Віталій, Сентик Максим, Свінін В’ячеслав, Ванкевич Іван, Пакула Андрій, Тоуре Мохамед, Корицький Мирослав.

Зауважимо, що 10 жовтня о 14:30 у залі настільного тенісу розпочнеться другий вид змагань Спартакіади "Першокурсника". Запрошуємо студентів та професорсько-викладацький колектив вболівати за свої факультети.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​