» » У ТНЕУ перебуватиме делегація науковців Орхуського Університету (Данія)

У ТНЕУ перебуватиме делегація науковців Орхуського Університету (Данія)

Дата: 10-10-2017, 10:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 16-18 жовтня 2017 року з робочим візитом до Тернопільського національного економічного університету завітає делегація Орхуського Університету (Данія) у складі 13 осіб (проф. Б’ярне Шліхтер, проф. Лізе Хеагер, проф. Улла Хаар, студенти-магістри Томас Хедегард, Метте Андерсен, Джонні Мадсен, Янек Педерсен, Катрін Крістенсен, Софі Амбросуі, метте Байлум, Ребекка Тайсен, Сімоне Педерсен, Камілла Найбо).

Шістнадцятого жовтня запланована зустріч із проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Г. Л. Монастирським, а також зустріч із завідувачем кафедри міжнародних економічних відносин проф. О.М.  Сохацькою та колективом.

У студентів буде можливість о 14.25 год. відвідати відкриту лекцію доц. кафедри міжнародних економічних відносин Л. І. Вергун на тему: «Ukrainian culture», а також побувати у компанії MagneticOne, де відбудеться навчальний семінар з ШЕ-менеджменту.

Сімнадцятого жовтня о 9.35 год. у всіх бажаючих буде нагода взяти участь у відкритій лекції викладача кафедри міжнародних економічних відносин Н. І. Болквадзе на тему: «Economy of  Ukraine».

По завершенні лекції відбудеться наукова дискусія та обговорення результатів візиту з колективом кафедри міжнародних відносин, а також зустріч з професором кафедри міжнародної економіки Є. В. Савельєвим та зі заступником директора Тернопільської бізнес-школи Н. З. Лагоцькою.