» » У ТНЕУ тривають заходи в рамках Тижня фінансової грамотності

У ТНЕУ тривають заходи в рамках Тижня фінансової грамотності

Дата: 6-11-2019, 10:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Уже кілька років поспіль у Тернопільському національному економічному університеті  організовують Тижні фінансової грамотності та заходи з підвищення фінансової обізнаності українців різного віку та соціального статусу.

 

5 листопада 2019 р. у рамках відзначення Всеукраїнського тижня фінансової грамотності в бібліотеці ім. Л. Каніщенка ТНЕУ відбувся конкурс бізнес-проектів «Якби у мене був МІЛЬЙОН!» за участі студентських наукових гуртків факультету фінансів та обліку.

 

До участі в конкурсі були представлені бізнес-проекти підприємств з виготовлення екологічного посуду, міні-птахофірми, відкриття 3D cafe «Сhocco», створення фірми з надання консалтингових послуг та відкриття автокінотеатру «Motor cinema».

 

Зважуючи усі «за» та «проти», журі намагалося віднайти найбільш реалістичний, рентабельний, креативний проект. Після жвавої дискусії було оголошено переможця. Ними стали члени наукового студентського гуртка «Економічний експерт» (кафедра економічної експертизи та аудиту бізнесу) під керівництвом Голінач Л. І. Проект, який представили студенти, стосувався виготовлення  екологічного посуду з висівок. Головним аргументом доцільності впровадження даної ідеї є те, що такі вироби є екологічно безпечними. У своїх виступах розробники  проводили паралель із пластиковим посудом, утилізація якого є великою проблемою.