Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Зустріч з директором страхового брокера "Старлайф" Романом Грицівим

Дата: 15-11-2019, 16:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

14 листопада 2019 року, з ініціативи т. в. в. о зав. кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу, к.е.н., доцента Бречка О. В.,  відбулась зустріч з директором страхового брокера "Старлайф" Романом Грицівим.

Під час зустрічі студенти обговорили сстрахування життя, покриття страхових ризиків, поєднання страхових продуктів з накопичувальними програмами, пенсійного забезпечення та питаннями реформування солідарної пенсійної системи і її недоліками та показниками пожиттєвого ануїтету.

Зустріч відбулася в режимі дискусії у ході якої студенти цікавилися питанями особистого старахового забезпечення та можливостями цього ринку для сучасної молоді.

» » Зустріч з директором страхового брокера "Старлайф" Романом Грицівим

Зустріч з директором страхового брокера "Старлайф" Романом Грицівим