» » «Академічна доброчесність: практичний вимір»

«Академічна доброчесність: практичний вимір»

Дата: 15-04-2019, 10:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

11-12 квітня 2019 року к.е.н., доцент Шиманська О. П. взяла участь у конференції «Академічна доброчесність: практичний вимір», організованій Американськими Радами з міжнародної освіти, Національним університетом «Києво-Могилянська академія», Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, Антиплагіатною компанією Unicheck Україна, Проектом формування академічної доброчесності в школі – SAISS, за підтримки МОН України та Посольства США в Україні (м. Київ, Національний університет «Києво-Могилянська академія»).

Конференція об’єднала понад 150 представників профільного міністерства, вітчизняних ЗВО та представників ЗОШ, громадських організацій, закордонних фахівців (США, Канади), які разом обговорювали проблеми академічної доброчесності та стратегічні засади створення середовища доброчесного навчання в закладах освіти різних рівнів.

«Академічна доброчесність: практичний вимір»

Дата: 15-04-2019, 10:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю