» » Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми та перспективи розвитку менеджменту і підприємництва в Росії"

Дата: 1-11-2012, 10:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в роботі Міжнародної науково-практичної конференції "Проблеми та перспективи розвитку менеджменту і підприємництва в Росії", що відбудеться 30 листопада 2012 року у м. Ростов-на-Дону (Російська Федерація).

Згідно з договором про міжнародне співробітництво між Південно-Російським інститутом Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові Російської Федерації та Тернопільським національним економічним університетом представники ТНЕУ звільняються від сплати організаційного внеску за участь у конференції.

Інформаційний лист (рос.)
Завантажити Переглянути онлайн