» » Відбулася конференція трудового колективу ТНЕУ

Відбулася конференція трудового колективу ТНЕУ

Дата: 20-12-2019, 16:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20 грудня 2019 року у Тернопільському національному економічному університеті відбулася конференція трудового колективу. Ректор закладу вищої освіти, доктор економічних наук, професор А. І. Крисоватий прозвітував про діяльність у 2019 році.

Андрій Ігорович представив динаміку наукометричної присутності ТНЕУ в національному науковому просторі, інформацію про діяльність навчальних підрозділів, загальну характеристику штатного персоналу, динаміку змін кількості напрямів підготовки та спеціальностей, обсяг фінансування НДР за рахунок коштів загального і спеціального фондів, динаміку науково-видавничої діяльності, інформацію про міжнародні проекти, гранти та програми. Ректор розповів про співпрацю адміністрації зі студентською спільнотою університету та окреслив стратегічні цілі й пріоритети роботи Тернопільського національного економічного університету.

До обговорення долучилися Олег Орестович Луцишин, директор Навчально-наукового інституту креативних студій, Василина Пахолок, голова Університетської ради студентів, Тетяна Вікторівна Дракохруст, завідувач кафедри міжнародного права та міграційної політики.

Роботу ректора Тернопільського національного економічного університету А. І. Крисоватого делегати конференції визнали ефективною.