» » Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України»

Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України»

Дата: 7-11-2012, 15:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», аналітична агенція «Українська марка» та ГО «Молодь-Резерв ХХІ» запрошують до участі в конкурсі молодих дослідників, підприємливих та соціально активних людей, небайдужих до майбутнього України, вік яких не перевищує 35 років.

Номінації:

1. Конкурс прикладних досліджень з гуманітарної та економічної тематики (на задані організаторами теми).

2. Конкурс бізнес-ідей.

3. Конкурс соціальних проектів.

4. Конкурс наукових робіт «Спудейські есеї».

Конкурс прикладних досліджень проводиться у трьох вікових категоріях:

1. Перша вікова категорія – учні старших класів шкіл, ліцеїв, гімназій.

2. Друга вікова категорія – студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

3. Третя вікова категорія – аспіранти, викладачі, дослідники-практики, вік яких не перевищує 35 років.

Переможці у кожній з номінацій отримають дипломи та грошові премії (призи).

Конкурсант має право подавати роботу у декількох конкурсних номінаціях та не обмежується кількістю тем для дослідження. Конкурсні роботи можуть подаватися у співавторстві.

Для безкоштовної участі необхідно: подати роботи до 31 січня 2013 року.

Конкурсна робота та заповнена анкета учасника конкурсу надсилається виключно в електронній версії (текстовий редактор MS Word 97-2003) на електронну адресу.

Е-mail: konkurs_NIU[at]ukr.net

Тел.: (044) 332-73-87