» » У ТНЕУ розпочався перший модуль програми ім. Жана Моне

У ТНЕУ розпочався перший модуль програми ім. Жана Моне

Дата: 6-03-2020, 13:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

П'ятого березня 2020 р. у Тернопільському національному економічному університеті офіційно розпочався перший модуль програми ім. Жана Моне, що реалізовується в рамках проекту 612067-EPP-1-UA-EPPJMO-MODULE «Європейська регіональна політика: баланс локальних, національних і пан’європейських інтересів».

До учасників заходу з вітальним словом звернулися перший проректор ТНЕУ Микола Шинкарик, директор ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина Ірина Іващук, завідувач кафедри міжнародної економіки Віталіна Куриляк, професор кафедри міжнародної економіки Євген Савельєв.

Презентацію основних віх імплементації модуля продемонстрував доцент кафедри міжнародної економіки Ігор Ліщинський. Під час презентації зазначено, що у конкурсі програми ім. Ж. Моне за 2019 рік взяли участь 1315 проектних заявок, із яких лише 285 отримали фінансування. Проект Тернопільського національного економічного університету був відібраним серед 22 інших українських бенефіціарів (Україна стала лідером серед держав із найбільшою кількістю успішних проектів з-за меж ЄС).

Основна мета поточного Модуля в ТНЕУ – сприяння поширенню досвіду ЄС в сфері розвитку територіального потенціалу регіонів та впровадження найкращих практик в Україні.

Серед декількох ключових завдань проекту можна виокремити впровадження курсу «Європейська регіональна політика» в навчальний план кафедри міжнародної економіки.

Лекторами курсу будуть проф. Андрій Крисоватий (координатор проекту), доц. Ігор Ліщинський (контактна особа), проф. Віталіна Куриляк, проф. Марія Лизун, проф. Євген Савельєв.

Курс «Європейська регіональна політика» планується включити до навчальної програми 1 курсу магістерської програми зі спеціальності «Міжнародна економіка». Мови навчання – українська та англійська. Проте до участі в модулі запрошуються також зацікавлені студенти інших спеціальностей та курсів навчання.