Надходять співчуття...

Дата: 12-11-2012, 11:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З приводу передчасної смерті Сергія Ілліча свої співчуття висловив  провідний науковий співробітник ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України", член Громадської ради при Мінфіні України, радник Голови Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку А.В.Федоренко.

«З глибоким сумом сприйняв звістку про передчасну смерть Сергія Ілліча Юрія. Ще півроку назад я мав нагоду зустрічатися з ним на науковій конференції в Тернополі, сидіти за офіційним і неофіційним столами, обговорювати наукові й світські питання… Ніщо тоді не віщувало подальшого трагічного перебігу подій. І хоча я не можу похвалитися довготривалим знайомством з цією Людиною з великої літери, для мене Сергій Ілліч асоціюється з тими добрими справами, свідком яких я був останнім часом: новітньою історією університету, його розквітом, чудовими науковою школою, неформальними засіданнями вченої ради, захистами дисертацій, науковими конференціями й іншими подіями, що їх освячували воля, розум і аура цього світлого Чоловіка. Добра пам'ять про Сергія Ілліча назавжди залишиться в моєму серці», – йдеться у співчутті.